Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Zde mi můžete nechat nějaký vzkaz či dotaz.

www.demodex-dobyvatel.estranky.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a test

(blbre, 10. 8. 2018 16:10)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(xerinah, 10. 8. 2018 16:09)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(beatirx, 10. 8. 2018 15:54)

Hello. And Bye.

Blood Tension - Taylor & Francis Online

(ATriesiliVer, 29. 7. 2018 0:37)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-pharmacie-suisse/

New package XEvil 4.0 break more than 8400 type of CAPTCHAs

(Helentob, 23. 6. 2018 14:50)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!


XEvil.net

Hi!

(JesusSlove, 24. 4. 2018 22:38)

Hi!

All internet will be CRASHED with XEvil!?

(Mashaset, 19. 12. 2017 20:21)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Test, just a testTest, just a test

(Croppyannog, 10. 5. 2017 1:03)

Re: demodex není genetickou vadou!

(Pavel H., 19. 11. 2015 21:58)

Jen pár slov k tomuto tématu .S Barii sem navštívil několik Dermatologu i těch kteří sou u nas považovániza nejlepší a každej z nich mě okamžitě řekl vyřadit z chovu.Nebudu se tu s nikym dohadovat jestli je dědična nebo ne o tom by se mohli vést dlouhé komentaře a stejně by to nikdo z vas nevyřešil . A vy p.Šárko doufam že když prodávate štěnata tak se určitě pochlubite zdravotnim stavem feny po ktere jsou štěnata a nemoci ktere prodělala ?V chovu by mělo jit především o zdravotni stav jedincu a ne o prachy . Nebo ne? Léčba jakekoliv kožní nemoci dnes není zrovna levnou záležitostí. Tak proč chovat na nemocnych fenach? jedine pro zisk ne? ne proto že mate rada psi ale prachy :-(
Přeji pěknej den (na váš komentař tu nemám slov protože nechcu být sprosty :-( )

demodex není genetickou vadou!

(Šárka, 7. 9. 2015 13:19)

Pročítám Vaši diskuzi a nestačím se divit. Jak může někdo tvrdit, že je demodex dědičný? Proboha Vy jste po rodičích zdědili např. dispozici pro vši? Udělejte si raději gen. vyšetření! :) Ne? A přesto věřím, že jste je měli jako děti, jak Vy tak i Vaši rodiče. To jestli u psa propukne onemocnění zvané demodióza je otázkou momentální kondice (fyzické i psychické) a stavem imunitního systému každého konkrétního zvířete. Lidé se také rodí od zdravých rodičů s lupenkou, atop. exémem nebo alergií. Určitě bych nevyřazovala z chovu fenu, která je sama klinicky zdravá, jen proto, že se u jednoho nebo dvou štěňat objeví demodikóza. Ani fenu, která v prvním roce prodělala tuto nemoc. Toto téma sleduji bez mála 30 let a mám jasný názor. Co umí udělat disbalace hormonů u ženy asi pocítila každá z nás - akné, bolesti břicha, migrény a pod. a o gamaglobulinech tady taky asi nikdo nikdy neslyšel. Sama jsem si vědomě koupila fenu s generalizovanou demodikózou, neboť jsem předem znala příčinu jejího oslabení a dokázala jí během pár týdnů zcela vyléčit. K nemoci přistupujte stejně jako u lidí, většina se po krátkém léčení vyléčí, někomu se vlivem špatného imunitního stavu rozvine chronická forma nemoci.

Re: demodex není genetickou vadou!

(petr, 19. 11. 2015 21:37)

Co to tu plácate za blbosti jak tu mužete přirovnávat vši s Demodexem ??? nebo vaše ženske hormony absolutně placate hovadiny že vy chovate na Demodexove fene je jen vaše nezodpovednost k dalsim lidem co od vas koupi stene a budou muset platit hromadu penez za naslednou lečbu . podle toho co tu píšete by ste mela jit přednaset na Fakultu našim přednim Dermatologum asi by žasli. ukazal sem vas nazor p. doc. ........ jen se tomu zasmal tem blabolum co pišete zřejmě ste zdatna množitelka dalšich nemocnych hafanu už předem lituji lidi co od vas koupi štěnata :-(

Děkujek za tyto stranky

(Denisa, 28. 3. 2015 14:17)

p.Horáčku Děkujeme za tyto stranky chtěli sme koupit AD s teto ch. stanice ale po přečteni techoto stranek už nemame zajem vubec neco mit s touto ch. stanicí je nám lito Barie .
s pozdravem Denisa M.

Cheila Sherak

(Mirka T., 29. 11. 2012 11:01)

Dobrý den pane Horáčku, děkuji za založení těchto stránek, protože jsem přesvědčena, že jedině špatné reference podložené fakty, mohou zamezit tomuto „byznysu“, kdy se chovné feny vybírají podle exteriéru a výsledků na soutěžích a na jejich zdravotní stav se nehledí.
Mám roční německou ovčandu z chovné stanice Sherak Říčany, která trpí od 3 měsíců demodexem. Veterinář to stěry zjistil okamžitě, takže nebylo pochyb a začali jsme s potíráním postižených míst a aplikací preparátu Advocate. Informovali jsme chovatelku, která celou záležitost bagatelizovala a zříkala se jakékoliv odpovědnosti. V dospívání se stav naší fenky zhoršil, ložiska se zmnohonásobila a zanítila. Následovala antibiotická léčba a koupele v Extodexu, ve kterých pokračujeme dodnes.
Vzhledem k tomu, že i další sourozenci jsou postiženi demodexem, informovali jsme chovatelku se žádostí o vyřazení feny z chovu a žádali jsme ji o spolupráci při řešení zdravotního stavu našich štěňat. Ta absolutně nereaguje a fena má opět štěňata.
Podívám-li se na diskusi níže, končí v r. 2011, proto se Vás chci zeptat, zda v této věci ještě něco podnikáte, případně s jakým výsledkem byla řešena ta trestní oznámení. Budu Vám vděčná za jakékoliv zkušenosti.

Re: Cheila Sherak

(Pavel, 29. 11. 2012 20:17)

Dobry den p. Mirko.
Momentalně léčba u Barie nepokračuje asi před 2 mesici skončila jeji lečba dobránim vakciny ze švycarska a čekame co bude dal.Momentalně je jeji zdravotni stav uchazejici proti tomu čim si prošla.Boj proti p.chovatelce nema ani cenu dokonce v molos klubu mě řekli že proti ni nic nemužou takže dal odchovává na feně štěnata.Trestní oznamení eště není ukončeno.Od založení těchto stránek mě už psalo několik desitek lidi s timto zdravotnim problemem a stejnym postojem chovatelu ,vždy totiž tvrdí že tuto nemoc ma každej pes a lečba je banalni zaležitosti :-( Takže dokud nebudou brat chovatele zdravotni stav svojich psu odpovědně a budou se k teto nemoci točit zady jednoho krasneho dne tu budeme mět krasne ale nemocne psi a platit hromadu peněz Dermatologum.
Přeji vam brzke uzdraveni vašeho pejska.S pozdravem
Pavel

sleva

(Ivana, 2. 8. 2012 7:41)

Nakupovali jste už něco přes tyhle stránky?
http://www.vyberslev.cz/slevy/hlavni-mesto-praha/praha/ Chci tam koupit dárek kamarádce.

sleva

(Lucie, 12. 6. 2012 8:05)

Nakupovali jste už něco přes tyhle slevy? http://www.vyberslev.cz/slevy/vsechny-kraje/vsechna-mesta/relaxace/200kc-499kc/
Uvažuju, že bych si tam něco vybrala.

i my víme co je to Demodex :(

(Renata Rudlová, 8. 3. 2012 23:17)

dobrý den,
koukám, že jste si taky užili nebo ještě užíváte s Demodexem své. I my máme s tímto prevítem zkušenosti, naštěstí už za sebou, jsme zaléčeni i když se někdy nepatrné potíže ještě objeví. Nám pomáhaly kapičky Promeris Duo dostávali jsme je za krk každý měsíc. Od tédoby co bereme léky na štítnou žlázu máme pokoj. Měl by jste nechat pejska vyšetřit i na št. žlázu, s tímto onemocněním jsou kožní problémy hodně spojené.
Přejeme hodně zdraví a úspěšnou léčbu.
Renata a Argo

Demodex

(Alena, 30. 11. 2011 23:12)

Kdo nezažil, jak jeho pes zkouší, když má demodexe, nepochopí. Mám blízkého kamaráda, který měl psa s demodexem. Bylo to strašné. Je to už pár let a v té době nebyla veterinární medicína tak daleko, jako je dneska, a tak nakonec muselo být rozhodnuto tak, jak bylo rozhodnuto, ušetřili jsme psa trápení. Byl mladý, byly mu tři roky, když jsme ho oplakali. Nemoc se rozvinula do takového stádia, že se to nedalo už vydržet. To zoufalství, když nemůžete už ničím pomoci, ta bezmoc je hrozná. A proto můžu jen souhlasit, že by lidi neměli používat do chovu feny, které dávají svým štěňatům do vínku demodexe. O tom není žádná diskuse, to je prostě rozumný fakt. A pokud to může někdo kompetentní ovlivnit povinnými testy týkající se zdraví jedinců používaných do chovu, mělo by to být samozřejmostí. Bohužel ve všem hrají roli peníze, a proto to je pravděpodobně tak, jak to je, a to nejen v chovu výše uvedeného plemene.
Se jmenovanou paní chovatelkou jsem se párkrát setkala a z vlastní zkušenosti musím říci, že je to velmi sebejistá žena s arogantním vystupováním.
Každému nemocnému pejskovi přeji co nejméně trápení a bolesti, brzké uzdravení, a to také přeji vaší fence. Je velká škoda, že často psi musí odnášet ambice chovatelů, jakoby nebylo i tak dost nemocí a věcí, které nemůžeme ovlivnit. Držím palečky vám i vaší Barče.

NEDIVTE SE

(HANČA.A, 18. 9. 2011 16:00)

AHOJIK VŠICI CO TU PÍŠETE UVĚDOMTE SI PROSÍM CO RÁDOBY PANÍ CHOVATELKA DĚLÁ SVÉMU VLASTNÍMU ODCHOVU,MĚLA BISE STYDĚT ASPON A JE ZNÁMO JEJÍ CHOVÁNÍ VŮČI OSTATNÍM CHOVATELŮM AD V ČR I NA SLOVENSKU. NEDEJ BOŽE JEJÍ CHOVÁNÍ NA VÝSTAVÁCH. TU JEJÍ FENU BY MĚLI UŘADY VYŘADIT Z CHOVU A TOTO BI MĚLO BÍT SAMOZŘEJMOSTÍ NECHOVAT DÁL NA TĚCHTO JEDINCÍCH. TOTO BY SE MĚLO ZMĚNIT UŽ PŘI UCHOVNĚNÍ TESTY DNA KOMPLETNÍ TESTY KRVE A KDYŽ SE VÍ ŽE TOTO PLEMENO NA TO TRPÍ TAK NA DEMODEX. TAK SE PŘEDEJDE MNOŽENÍ A FALŠOVÁNÍ PŮVODU ALE SNAD SAMI VÍTE . PAVLÍKU TOBĚ PŘEJI PEVNÉ NERVY PŘI LÉČBĚ A POSLÉZE I SE SLEČNOU SVOBODOVOU. TÉ BABULCE O KTEROU TU JDE MOŘE LÁSKY OD LIDIČEK KOLEM TEBE HOLKA KRÁSNÁ.BABULKO PUSINKU NA ČUMÁČEK,-))))))))))))))))))))

Re: NEDIVTE SE

(Pavel, 21. 9. 2011 20:38)

koukám že p.chovatelka je hodně oblibená.Hani děkuji za podporu snad to nějak s Barii zvládnem vše se rozhodne v listopadu tak nam držte palečky hlavně naší Barušce ta to bude potřebovat .Jinak přeji všem pěknej den a hodně zdravíčka vašim pesanum:-)