Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Zde mi můžete nechat nějaký vzkaz či dotaz.

www.demodex-dobyvatel.estranky.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Demodex

(Marcela, 26. 4. 2011 13:12)

Musím uznat, že jste uhodila hřebíček na hlavičku, při ceně za jakou se tyto štěňata prodávají, je více než pravděpodobné že by odvod z vedlejších příjmů byl více než vysoký, dle registru ekonomických subjektů není tato chovatelka registrována (alespoň jsem ji nenalezla). Za předpokladu že by opravdu nebyla osobou registrovanou nebo by odvod z vedlejších příjmů neprovedla, mohla by být obviněna z daňového úniku. Možnost udání resp. provedení kontroly může být učiněno na žádost jakékoli osoby i anonymu na FÚ daného kraje, obce kde je podnikáno (na tuto žádost musí vždy FÚ kontrolu provést). K žádosti pouze stačí přiložit podepsanou kopii smlouvy o prodeji štěněte, kde bude uvedena cena prodaného štěněte. FÚ na základě žádosti provede kontrolu, kde bude chovatel nucen doložit všechny doklady o prodeji štěňat a odvodu daně za celou dobu fungování CHS. V případě pochybení, (odvod z vedlejších příjmů je nastaven velice nízkou hranicí příjmů, která by byla převýšena prodejem pouze jednoho štěněte, nehledě se 14ti štěňaty) bude FÚ zpětně vyměřena daň z vedlejších příjmů a dále penále za neodvedení daně.
Marcela

Re: Re: Re: Demodex

(Pavel, 26. 4. 2011 22:35)

Dobry den.Všem vam moc děkuji za podporu při teto nemoci je to mooc potřeba.Dnes už nevěřim že se vubec s p.Chovatelkou nějak domluvim na finančnim vyrovnání za tuto nemoc u naší Barii proto taky vznikly tyto stranky.Co nam navrhla p.chovatelka byl v 1 roce odkup feny což pro mě a mou rodinu je zcela nepřistupne Barii bereme jako Člena rodiny a vzdat se ji jen proto že je nemocna to nejde.A když mě napsal že sem Barii nakazil sam svou neodbornou lečbou.že odchovala 14 štěnat a všechny sou zdrave tak prej si za to mužu sam a po koupeni štěněte sem sam odpovědnej za jeho nemoc.No ten FU to už je asi hodně drsne ale asi to u některych lidi jinak nejde.To že p.chovatelka opět nechala nakryt Kiru del Cavdilo zřejmě tuto nemoc bere na lehkou vahu a to i když mě řekla že ji stahla z chovu což se nestalo .P.Lucie ste asi 1 z mala ktera mate štěstí na chovatele je vidět že sou i slušní chovatele a dokaži problem řešit přeji vam at se vaše fenka taky brzo uzdravi.Děkuji vam za podporu na těchto strankach a přeji pěkny večer.
Pavel


Re: Re: Re: Re: Demodex

(Lucie, 27. 4. 2011 11:34)

Úplně chápu Vaše stanovisko, nám říci, že máme fenku vrátit tak nevím, ať je jakkoliv nemocná tak je to pořád člen rodiny, přeci byste nedali pryč dceru, protože má svrab. Každý kdo si o demodexu něco přečte, musí uznat, že neodbornou péči nelze chytit, leda že by to znamenalo si neodborně vybrat matku svého štěněte, ve Vašem případě je až zarážející, že „chovatelka“ na této feně stále kryje.

Ano, mám štěstí na CHS a musím uznat, že děkuji za chvíli, kdy jsem objevila jejich web.

Držte se, všechno zlé se v dobré obrátí.

Lucie

štěně z chovatelské stanice Dobyvatel

(Marcela, 26. 4. 2011 9:32)

Dobrý den,

jsem opravdu moc ráda, že jsem narazila na tento web, který upozorňuje na zdravotní stav štěňat pocházejících z chovatelské stanice DOBYVATEL… Bohužel je pro mne až zarážející že takové zajímavé krevní linie si nesou tak závažné zdravotní problémy a zároveň jsou před veřejností utajovány! Měla jsem zájem o štěňátko po Kiře del Cavdillo, která se mají narodit v dubnu – květnu r. 2011. Po přečtení příspěvků z webu http://www.shari.estranky.cz/clanky/zdravi/bodequito-copo-dobyvatel---dkk--dlk.html#block-comments jsem se rozhodla napsat příspěvek paní chovatelce veřejně, abych si ověřila pravost příspěvků, které mi při prvním přečtení přišly útočné psané v afektu proti chovatelce http://cs.cokl.cz/forum/c/2177/.

Do dnešního dne se mi odpovědi nedostalo. Svůj názor jsem přehodnotila a chování ze strany chovatelské stanice mi seriózní nepřijde. Chovatel by měl být odpovědný za svá štěňata, ať jsou zdravá či nemocná, bohužel zde je více než jasné že nemocné „kusy“ pro chovatelku moc zajímavé nejsou a řešení zdravotního stavu je nežádoucí, opakem jsou zajímavé „kusy“ jako pejsek, který jako jediný absolvuje plno výstav s dobrým hodnocením o kterém si na webových stránkách CHS můžeme přečíst snad v každém druhém příspěvku. O štěňatech z vrhu A a B je informací více než poskromnu. Dovoluji si říct, že tento web je pro spoustu lidí poučným a značnou podporou pro ty které chovatelé nechali v nevědomosti a bez pomoci… Je smutné, že většina majitelů štěňat, kteří se musí utkat s takovou nemocí mají podporu ve většině případech pouze ze strany jiného neznámého člověka s nemocným psem než od chovatele , který se před prodejem zavazuje v chovatelský servis.

Z důvodu mého zájmu o štěně jsem průběžně zjišťovala informace z webových stránek chovatelské stanice a snažila se dostat informacím pomocí jiných webu a diskuzních portálů. Po zveřejnění , příspěvků o nakažení fenky demodexem byl upraven text, resp. smazána část textu na webu CHS Dobyvatel…zajistíme chovatelskou pomoc a hlídání po celý život pejska. .. Jaký to skok, co? Škoda že tato „služba“ již oficiálně není k mání.

Závěrem bych Vám chtěla popřát štěstí s bojem proti této zákeřné nemoci a tento boj s nemocí vyhráli.
Marcela

Stene z CHS Dobyvatel

(Patricie Kovarova, 22. 4. 2011 12:04)

Dobry den,nahodou jsem narazila na Vase stranky. Je mi lito Vasi fenecky,ze si musi prozivat takove hruzy. S pani Svobodou jsem si taky psala,mela jsem zajem o stenatko z jeji CHS. Nejprve se tvarila hezky,pak ale najednou obratila a zacala me oslovovat Ivano a byla dost neprijemna. Jsem rada,ze jsme se nakonec rozhodli pro jinou CHS. Vam preju,at se fenecka co nejdrive uzdravi tak jak to jen pujde.

Re: Stene z CHS Dobyvatel

(Pavel, 22. 4. 2011 13:28)

Dobrý den Patricie děkuji za přání.V dnešní době je už na tom Baria o něco lépe snad se nam to podaří udržet aspon v takové míře aby mohla žít pohodovej život dost nam v tom pomohli jistí lide z jinych ch. stanic radama a p.Doktor Svoboda kterej je špička v tomto oboru.

Re: Stene z CHS Dobyvatel

(Ivana R., 22. 4. 2011 15:41)

Dobrý den Patricie, ani by mne nepřekvapilo, kdyby si paní chovatelka myslela, že jsem jí psala já (je trošku paranoidní a na mé jméno, nevím ani proč alergická). Od doby co zneužila mé fotografie což se sáhodlouze řešilo na webu: http://www.aengusek.estranky.cz/clanky/co-nas-potkalo-a-co-nas-nemine-/chs-dobyvatel-a-zneuziti-fotografii.html mne obvinila z ledasčeho, nespočetněkrát mne odkazovala na PČR atd. Před podáním trestního oznámení vše stáhla (její vulgární projevy a urážky jsou v komunikaci standardní – popřípadě vše přejde bez povšimnutí jako by nic neřekla, nenapsala). Nicméně mohu z vlastní zkušenosti říci že to zrovna není člověk, kterému bych nějakým způsobem věřila, natožpak věřila v její chovatelský servis, který dokazuje tím jak jedná s panem Horáčkem, resp. nejedná. Tímto přeji aby se Baria co nejdříve uzdravila a paní chovatelka sebrala odvahu a konečně se chovala alespoň jednou čestně jako člověk a zodpovědně jako chovatelka, která má za sebou dva vhy po Kiře del Cavdillo, která je opět v očekávání!!! Doufejme, že přesto že by měli dle veterinářů (dermatologů) tyto feny (matky) být vyřazeny z chovu, což učiněno nebylo, nepředá fena v dalším vrhu genetickou predispozici ke vniku tohoto onemocnění opakovaně!
PS: Ve své podstatě můžete být ráda, že si Vás semnou popletla, mohla byste se také obratem stát majitelem nemocného pejska, bez podpory chovatele a k tomu obviněná ze všeho možného co se namane...:o)
Ivana


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4