Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Zde mi můžete nechat nějaký vzkaz či dotaz.

www.demodex-dobyvatel.estranky.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

štěně z chovatelské stanice Dobyvatel

(Marcela, 26. 4. 2011 9:32)

Dobrý den,

jsem opravdu moc ráda, že jsem narazila na tento web, který upozorňuje na zdravotní stav štěňat pocházejících z chovatelské stanice DOBYVATEL… Bohužel je pro mne až zarážející že takové zajímavé krevní linie si nesou tak závažné zdravotní problémy a zároveň jsou před veřejností utajovány! Měla jsem zájem o štěňátko po Kiře del Cavdillo, která se mají narodit v dubnu – květnu r. 2011. Po přečtení příspěvků z webu http://www.shari.estranky.cz/clanky/zdravi/bodequito-copo-dobyvatel---dkk--dlk.html#block-comments jsem se rozhodla napsat příspěvek paní chovatelce veřejně, abych si ověřila pravost příspěvků, které mi při prvním přečtení přišly útočné psané v afektu proti chovatelce http://cs.cokl.cz/forum/c/2177/.

Do dnešního dne se mi odpovědi nedostalo. Svůj názor jsem přehodnotila a chování ze strany chovatelské stanice mi seriózní nepřijde. Chovatel by měl být odpovědný za svá štěňata, ať jsou zdravá či nemocná, bohužel zde je více než jasné že nemocné „kusy“ pro chovatelku moc zajímavé nejsou a řešení zdravotního stavu je nežádoucí, opakem jsou zajímavé „kusy“ jako pejsek, který jako jediný absolvuje plno výstav s dobrým hodnocením o kterém si na webových stránkách CHS můžeme přečíst snad v každém druhém příspěvku. O štěňatech z vrhu A a B je informací více než poskromnu. Dovoluji si říct, že tento web je pro spoustu lidí poučným a značnou podporou pro ty které chovatelé nechali v nevědomosti a bez pomoci… Je smutné, že většina majitelů štěňat, kteří se musí utkat s takovou nemocí mají podporu ve většině případech pouze ze strany jiného neznámého člověka s nemocným psem než od chovatele , který se před prodejem zavazuje v chovatelský servis.

Z důvodu mého zájmu o štěně jsem průběžně zjišťovala informace z webových stránek chovatelské stanice a snažila se dostat informacím pomocí jiných webu a diskuzních portálů. Po zveřejnění , příspěvků o nakažení fenky demodexem byl upraven text, resp. smazána část textu na webu CHS Dobyvatel…zajistíme chovatelskou pomoc a hlídání po celý život pejska. .. Jaký to skok, co? Škoda že tato „služba“ již oficiálně není k mání.

Závěrem bych Vám chtěla popřát štěstí s bojem proti této zákeřné nemoci a tento boj s nemocí vyhráli.
Marcela

Stene z CHS Dobyvatel

(Patricie Kovarova, 22. 4. 2011 12:04)

Dobry den,nahodou jsem narazila na Vase stranky. Je mi lito Vasi fenecky,ze si musi prozivat takove hruzy. S pani Svobodou jsem si taky psala,mela jsem zajem o stenatko z jeji CHS. Nejprve se tvarila hezky,pak ale najednou obratila a zacala me oslovovat Ivano a byla dost neprijemna. Jsem rada,ze jsme se nakonec rozhodli pro jinou CHS. Vam preju,at se fenecka co nejdrive uzdravi tak jak to jen pujde.

Re: Stene z CHS Dobyvatel

(Pavel, 22. 4. 2011 13:28)

Dobrý den Patricie děkuji za přání.V dnešní době je už na tom Baria o něco lépe snad se nam to podaří udržet aspon v takové míře aby mohla žít pohodovej život dost nam v tom pomohli jistí lide z jinych ch. stanic radama a p.Doktor Svoboda kterej je špička v tomto oboru.

Re: Stene z CHS Dobyvatel

(Ivana R., 22. 4. 2011 15:41)

Dobrý den Patricie, ani by mne nepřekvapilo, kdyby si paní chovatelka myslela, že jsem jí psala já (je trošku paranoidní a na mé jméno, nevím ani proč alergická). Od doby co zneužila mé fotografie což se sáhodlouze řešilo na webu: http://www.aengusek.estranky.cz/clanky/co-nas-potkalo-a-co-nas-nemine-/chs-dobyvatel-a-zneuziti-fotografii.html mne obvinila z ledasčeho, nespočetněkrát mne odkazovala na PČR atd. Před podáním trestního oznámení vše stáhla (její vulgární projevy a urážky jsou v komunikaci standardní – popřípadě vše přejde bez povšimnutí jako by nic neřekla, nenapsala). Nicméně mohu z vlastní zkušenosti říci že to zrovna není člověk, kterému bych nějakým způsobem věřila, natožpak věřila v její chovatelský servis, který dokazuje tím jak jedná s panem Horáčkem, resp. nejedná. Tímto přeji aby se Baria co nejdříve uzdravila a paní chovatelka sebrala odvahu a konečně se chovala alespoň jednou čestně jako člověk a zodpovědně jako chovatelka, která má za sebou dva vhy po Kiře del Cavdillo, která je opět v očekávání!!! Doufejme, že přesto že by měli dle veterinářů (dermatologů) tyto feny (matky) být vyřazeny z chovu, což učiněno nebylo, nepředá fena v dalším vrhu genetickou predispozici ke vniku tohoto onemocnění opakovaně!
PS: Ve své podstatě můžete být ráda, že si Vás semnou popletla, mohla byste se také obratem stát majitelem nemocného pejska, bez podpory chovatele a k tomu obviněná ze všeho možného co se namane...:o)
Ivana


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA