Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Zde mi můžete nechat nějaký vzkaz či dotaz.

www.demodex-dobyvatel.estranky.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: proč?

(Ivana K., 23. 6. 2011 13:58)

některé informace z ní čitelné jsou... :) data kdy se nedostavil na kontrolu konkrétně ne, ale s trochou fantazie se to dočíst dá. že je fena nemocná je zřejmé, to luštit nemusim.. :)

Re: Re: proč?

(Ivana K., 23. 6. 2011 14:29)

navíc moderní technologie umožňují stažení zprávy a její následné zvětšení, kdy už se z ní určitě informace dovíte.
Také mě zaráží vaše jednostranné stanovisko a až demagogické opakování toho, že mám přístup k zprávám ze strany chovatelky a že je jasné odkud vítr vane...
To je asi vše o čem jsem s vámi chtěla diskutovat a dále na vaše příspěvky nebudu reagovat. Zajímá mě pouze pravdivé vyjádření pana Horáčka a né osoby, která je s ním jakkoli přímo či nepřímo spojená ba přímo posedlá řešením a pomstou záležitosti která se jí naprosto vůbec netýká.. Ani mě, ani nikomu jinému nepřísluší soudit celou tuto kauzu, protože nemáme objektivní informace obou stran... Nehodlám si hrát na soudce. Naposledy opakuji, že jsem měla jen zájem se zeptat jak se může něco takového stát. Toť vše...

Re: Re: Re: proč?

(Ivana R., 23. 6. 2011 16:08)

Možná pro Vás pomsta pro ne smutný fakt ze chovatel, který místo aby pomohl podá na majitele svého štěněte trestní oznámení, ať se ji zastáváte nebo ne prostě tohle je fakt , který se děje a rozhodně to nebudí dojem dobré chovatelky a s tím jak se slečna chová to jen a jen potvrzuje. Znám vymoženosti dnešní doby to se nebojte, požití lupy nebo programů je sice možné ale výsledek nepřinese (ony ty originály nejsou také moc čitelné), tak jsme zase na začátku. Můžete se schovávat za co chcete a hrát si tu na nestranného ale každopádně osočovat tu pana Horáčka že se řádně nestará o svou fenku je dosti žalostné když o všem víte jen z lékařských zpráv a tajných zdrojů...
Nepíšu sem z pomsty ale z důvodu že o tomhle vím více než dost, abych mohla vyjádřit svůj názor na chovatelku a stav fenky. Skoro si myslím, že vím více o nemocné fence než sama chovatelka, což je dost smutné že?
PS: Od koho tedy máte ta jednostranné informace? Když né od chovatelky? Od koho víte co chovatelka nabídla panu Horáčkovi?

Krytí

(Ivana R., 10. 6. 2011 9:04)

Termín narození štěňat je přesunut na říjen 2011. Ta už měla termínů, že by z toho člověk brečel. Buď nemůže neustále zabřeznout, nebo se jí snaží háraní něčím rozehnat ale to tak od května r. 2010, což údajně nehárala, viz příspěvek ze dne 19.05.2010 a 12.09.2011 z webu chovatelky, dále bylo plánované narození štěňátek v dubnu, červnu, srpnu a teď v říjnu 2011. Přijde mi to až moc u feny, která předala demodexe na potomka. Podat trestní oznámení na majitele svého štěněte za to že prezentuje zdravotní stav své fenky podložený veterinářem na své webu? Jsem si více než jistá, že případ bude uzavřen za nenaplnění skutkové podstaty. Nebylo by od věci následně podat tr. ozn. za křivé obvinění, které bude již podloženo od PČR.
Pane Horáčku, jsem si jistá, že tato slečna Vás nemůže něčím ohrozit. Boží mlýny melou pomalu ale melou. Doufám že léčba Barie postupuje dobře a nadále postupovat bude, docela by mne zajímalo zda paní chovatelka Barii viděla na vlastní oči od doby co byla informována o jejím zdravotním stavu.
Ivana R.

Re: Krytí

(Pavel, 11. 6. 2011 5:47)

Co k tomu dodat jen že to svědčí o kvalitě ch. stanice kdy ani chovatelka nevi kdy se jeji feny haraji.Barii slečna chovatelka neviděla ani neměla zajem ji vidět což ukazuje jak funguje jeji chovatelsky doživotní servis kterej prezentovala na svém webu.Baria se už s toho nejhoršího dostala ale pořad léčime ale jen diky lekum je celkem v pohodě.Momentalně se to maličko zhoršilo ale to k teto nemoci patří.K teto kauze se momentalně nebudu vyjadřovat uvidim až přinde to z5 z Prahy ale určitě už to tak nenecham a budu to dale řešit pravni cestou.přeji všem pěkny den.Pavel

Opakované krytí po 3 měsících

(Karel, 25. 5. 2011 15:07)

Dobrý den, koukal jsem na stránky uvedené chovatelky z chovatelské stanice Dobyvatel, krytí ze spojení Kira Del Cavdillo a Criollo de Argentum se nezdařilo, bude opakováno v srpnu 2011. Původně se měla štěňata narodit v květnu 2011, krytí proběhlo 19.04.2011. Po nevydařeném krytí bude opakováno stejné spojení. Standardně feny hárají 2 x ročně, podzim a jaro. Nerozumím opakovanému krytí po třech měsících se stejnou fenou. Buď chovatelka uváděla v omyl majitele štěňat, která se měla narodit v květnu 2011 nebo uvádí v omyl budoucí majitele štěňat, která se mají narodit stejné feně za 3 měsíce v srpnu 2011.
Možná je dobře že fena štěňata nedala, alespoň nebude více takto nemocných jedinců, ke kterým se pak chovatel otočí zády. Přeji Vám brzké uzdravení fenky.
Karel

Lecba

(Patricie Kovarova, 6. 5. 2011 14:26)

Dobry den pane Horacku,jak Vam pokracuje lecba? Verim,ze se z toho Vase fenka nakonec dostane a bude zit krasny zivot i bez pomoci chovatelky.

Re: Lecba

(Pavel, 6. 5. 2011 16:06)

Dobry den p.Kovářová včera večer sme byli na kontrole u p.Svobody tak nad demodexem sme prozatim vyhrali:-)) už nebyl žádný naživu prozatím tím ale nekončí léčba ted se musí doléčit to co po něm zustalo.Takže zase za 3 tydny opět nakontrolu pokud nenastanou komplikace.Jedno uchoto to odneslo celkem hodně a Barii hrozi operace tak snad se to vylečí bez operace.Jinak se da jit s Barii už aji mezi lidi bez toho aby po nas někdo koukal že mame hnusneho olezleho psa:-( Přidám aji nové fotečky jak se nám to podařilo zvládnout.Nechci to zakřiknout snad to už pujde jen k lepšímu.Časem přidám i lekařskou zpravu od p. Svoboby a pruběh léčby.přeji pěkny den Pavel

DOBYVATEL

(...., 29. 4. 2011 9:36)

NATREFIL JSTE SPISE NA MNOZITELSKOU STANICI NEZ NA CHOVATELSKOU. VAS PRISPEVEK NA ME PUSOBI DOJMEM STANDARDNIHO CHOVATELE MNOZITELE. TATO SORTA CHOVATELU RESI ZDRAVOTNI PROBLEMY STENAT POUZE JEDNIM ZPUSOBEM, JEJICH ODKUPEM A NASLEDNYM USPANIM STENETE S PODMINKOU MLCENLIVOSTI ZA VRACENE PENIZE, ABY SE NIKDO NIKDY NEDOZVEDEL, ZE STENE BYLO NEMOCNE, V HORSIM PRIPADE GENETICKY. VYMLUVOU CHOVATELU NA UHYN PSA JE VE VETSINE PRIPADU TORZE ZALUDKU NEBO SLINIVKY. FENY – NOSITELKY JSOU NADALE NAKRYVANY A MEZI LIDI SIRENA NEMOCNA STENATA. PRO TYTO CHOVATELE JE NEJDULEZITEJSI EXTERIER PSA A VYSOKY VYDELEK, ZRAVI JE NEDULEZITA CAST OBCHODU.

Demodex

(Jan Podaný, 26. 4. 2011 8:23)

Pane Horáčku, je mi líto Vás i Vašeho pejska. Něco podobného jsme si zažili s naší fenkou a stejně jako u Vás se k nám náš chovatel postavil zády. Vyzkoušeli jsme všechno možné i nemožné, abychom jej k něčemu přiměli. Léčba fenky nás stála nemalé peníze. V té době nebyl tolik rozšířený internet, různá diskuzní fóra a portály, kde bychom dnes udělali chovateli takovou reklamu, že by na to do smrti nezapomněl. Nakonec pomohli až naše výhrůžky kontrolou z finančního úřadu, jelikož chovatel neodváděl daně za prodaná štěňata. Třeba tato rada pomůže i Vám, ačkoli 100% zdráví to Vašemu pejskovi nevrátí. Přejeme Vás hodně štěstí. Jano Podaný, Děčín

Re: Demodex

(Lucie CH., 26. 4. 2011 9:32)

Dobrý den,

musím se připojit s přáním pevných nervů v boji s touto zákeřnou chorobou. Bohužel i nám se tato choroba nevyhla, naše fenka Peggy (Stafordšírský bulteriér) má taktéž demodex. Na rozdíl od Vás máme však plnou podporu CHS, není snad den, abychom neměli telefonát s dotazy na stav naší fenečky. Dost nám pomáhají s léčbou (psychicky i finančně), jsem opravdu ráda, že jsme natrefili na dobrou CHS, nedokáži si ani představit, jak těžké to pro Vás je bez jejich podpory.

Na stránkách CHS Dobyvatel jsem se dočetla, že mají celkem 14 štěňat, předpokládám, že daň nebyla odvedena ani za jedno. Pokud byste podal oznámení na finanční úřad, bude to stát chovatelku nemalé peníze, protože je nutné připočítat i penále za dva roky, co je neodvedla. V případě že není dobře finančně zajištěná, raději ji radím vzít si půjčku.

Držte se... Všechno dobře dopadne, uvidíte :-)

S pozdravem, majitelka, která měla štěstí na výběr CHS.

Lucie

Re: Re: Demodex

(Marcela, 26. 4. 2011 13:12)

Musím uznat, že jste uhodila hřebíček na hlavičku, při ceně za jakou se tyto štěňata prodávají, je více než pravděpodobné že by odvod z vedlejších příjmů byl více než vysoký, dle registru ekonomických subjektů není tato chovatelka registrována (alespoň jsem ji nenalezla). Za předpokladu že by opravdu nebyla osobou registrovanou nebo by odvod z vedlejších příjmů neprovedla, mohla by být obviněna z daňového úniku. Možnost udání resp. provedení kontroly může být učiněno na žádost jakékoli osoby i anonymu na FÚ daného kraje, obce kde je podnikáno (na tuto žádost musí vždy FÚ kontrolu provést). K žádosti pouze stačí přiložit podepsanou kopii smlouvy o prodeji štěněte, kde bude uvedena cena prodaného štěněte. FÚ na základě žádosti provede kontrolu, kde bude chovatel nucen doložit všechny doklady o prodeji štěňat a odvodu daně za celou dobu fungování CHS. V případě pochybení, (odvod z vedlejších příjmů je nastaven velice nízkou hranicí příjmů, která by byla převýšena prodejem pouze jednoho štěněte, nehledě se 14ti štěňaty) bude FÚ zpětně vyměřena daň z vedlejších příjmů a dále penále za neodvedení daně.
Marcela

Re: Re: Re: Demodex

(Pavel, 26. 4. 2011 22:35)

Dobry den.Všem vam moc děkuji za podporu při teto nemoci je to mooc potřeba.Dnes už nevěřim že se vubec s p.Chovatelkou nějak domluvim na finančnim vyrovnání za tuto nemoc u naší Barii proto taky vznikly tyto stranky.Co nam navrhla p.chovatelka byl v 1 roce odkup feny což pro mě a mou rodinu je zcela nepřistupne Barii bereme jako Člena rodiny a vzdat se ji jen proto že je nemocna to nejde.A když mě napsal že sem Barii nakazil sam svou neodbornou lečbou.že odchovala 14 štěnat a všechny sou zdrave tak prej si za to mužu sam a po koupeni štěněte sem sam odpovědnej za jeho nemoc.No ten FU to už je asi hodně drsne ale asi to u některych lidi jinak nejde.To že p.chovatelka opět nechala nakryt Kiru del Cavdilo zřejmě tuto nemoc bere na lehkou vahu a to i když mě řekla že ji stahla z chovu což se nestalo .P.Lucie ste asi 1 z mala ktera mate štěstí na chovatele je vidět že sou i slušní chovatele a dokaži problem řešit přeji vam at se vaše fenka taky brzo uzdravi.Děkuji vam za podporu na těchto strankach a přeji pěkny večer.
Pavel


Re: Re: Re: Re: Demodex

(Lucie, 27. 4. 2011 11:34)

Úplně chápu Vaše stanovisko, nám říci, že máme fenku vrátit tak nevím, ať je jakkoliv nemocná tak je to pořád člen rodiny, přeci byste nedali pryč dceru, protože má svrab. Každý kdo si o demodexu něco přečte, musí uznat, že neodbornou péči nelze chytit, leda že by to znamenalo si neodborně vybrat matku svého štěněte, ve Vašem případě je až zarážející, že „chovatelka“ na této feně stále kryje.

Ano, mám štěstí na CHS a musím uznat, že děkuji za chvíli, kdy jsem objevila jejich web.

Držte se, všechno zlé se v dobré obrátí.

Lucie

štěně z chovatelské stanice Dobyvatel

(Marcela, 26. 4. 2011 9:32)

Dobrý den,

jsem opravdu moc ráda, že jsem narazila na tento web, který upozorňuje na zdravotní stav štěňat pocházejících z chovatelské stanice DOBYVATEL… Bohužel je pro mne až zarážející že takové zajímavé krevní linie si nesou tak závažné zdravotní problémy a zároveň jsou před veřejností utajovány! Měla jsem zájem o štěňátko po Kiře del Cavdillo, která se mají narodit v dubnu – květnu r. 2011. Po přečtení příspěvků z webu http://www.shari.estranky.cz/clanky/zdravi/bodequito-copo-dobyvatel---dkk--dlk.html#block-comments jsem se rozhodla napsat příspěvek paní chovatelce veřejně, abych si ověřila pravost příspěvků, které mi při prvním přečtení přišly útočné psané v afektu proti chovatelce http://cs.cokl.cz/forum/c/2177/.

Do dnešního dne se mi odpovědi nedostalo. Svůj názor jsem přehodnotila a chování ze strany chovatelské stanice mi seriózní nepřijde. Chovatel by měl být odpovědný za svá štěňata, ať jsou zdravá či nemocná, bohužel zde je více než jasné že nemocné „kusy“ pro chovatelku moc zajímavé nejsou a řešení zdravotního stavu je nežádoucí, opakem jsou zajímavé „kusy“ jako pejsek, který jako jediný absolvuje plno výstav s dobrým hodnocením o kterém si na webových stránkách CHS můžeme přečíst snad v každém druhém příspěvku. O štěňatech z vrhu A a B je informací více než poskromnu. Dovoluji si říct, že tento web je pro spoustu lidí poučným a značnou podporou pro ty které chovatelé nechali v nevědomosti a bez pomoci… Je smutné, že většina majitelů štěňat, kteří se musí utkat s takovou nemocí mají podporu ve většině případech pouze ze strany jiného neznámého člověka s nemocným psem než od chovatele , který se před prodejem zavazuje v chovatelský servis.

Z důvodu mého zájmu o štěně jsem průběžně zjišťovala informace z webových stránek chovatelské stanice a snažila se dostat informacím pomocí jiných webu a diskuzních portálů. Po zveřejnění , příspěvků o nakažení fenky demodexem byl upraven text, resp. smazána část textu na webu CHS Dobyvatel…zajistíme chovatelskou pomoc a hlídání po celý život pejska. .. Jaký to skok, co? Škoda že tato „služba“ již oficiálně není k mání.

Závěrem bych Vám chtěla popřát štěstí s bojem proti této zákeřné nemoci a tento boj s nemocí vyhráli.
Marcela

Stene z CHS Dobyvatel

(Patricie Kovarova, 22. 4. 2011 12:04)

Dobry den,nahodou jsem narazila na Vase stranky. Je mi lito Vasi fenecky,ze si musi prozivat takove hruzy. S pani Svobodou jsem si taky psala,mela jsem zajem o stenatko z jeji CHS. Nejprve se tvarila hezky,pak ale najednou obratila a zacala me oslovovat Ivano a byla dost neprijemna. Jsem rada,ze jsme se nakonec rozhodli pro jinou CHS. Vam preju,at se fenecka co nejdrive uzdravi tak jak to jen pujde.

Re: Stene z CHS Dobyvatel

(Pavel, 22. 4. 2011 13:28)

Dobrý den Patricie děkuji za přání.V dnešní době je už na tom Baria o něco lépe snad se nam to podaří udržet aspon v takové míře aby mohla žít pohodovej život dost nam v tom pomohli jistí lide z jinych ch. stanic radama a p.Doktor Svoboda kterej je špička v tomto oboru.

Re: Stene z CHS Dobyvatel

(Ivana R., 22. 4. 2011 15:41)

Dobrý den Patricie, ani by mne nepřekvapilo, kdyby si paní chovatelka myslela, že jsem jí psala já (je trošku paranoidní a na mé jméno, nevím ani proč alergická). Od doby co zneužila mé fotografie což se sáhodlouze řešilo na webu: http://www.aengusek.estranky.cz/clanky/co-nas-potkalo-a-co-nas-nemine-/chs-dobyvatel-a-zneuziti-fotografii.html mne obvinila z ledasčeho, nespočetněkrát mne odkazovala na PČR atd. Před podáním trestního oznámení vše stáhla (její vulgární projevy a urážky jsou v komunikaci standardní – popřípadě vše přejde bez povšimnutí jako by nic neřekla, nenapsala). Nicméně mohu z vlastní zkušenosti říci že to zrovna není člověk, kterému bych nějakým způsobem věřila, natožpak věřila v její chovatelský servis, který dokazuje tím jak jedná s panem Horáčkem, resp. nejedná. Tímto přeji aby se Baria co nejdříve uzdravila a paní chovatelka sebrala odvahu a konečně se chovala alespoň jednou čestně jako člověk a zodpovědně jako chovatelka, která má za sebou dva vhy po Kiře del Cavdillo, která je opět v očekávání!!! Doufejme, že přesto že by měli dle veterinářů (dermatologů) tyto feny (matky) být vyřazeny z chovu, což učiněno nebylo, nepředá fena v dalším vrhu genetickou predispozici ke vniku tohoto onemocnění opakovaně!
PS: Ve své podstatě můžete být ráda, že si Vás semnou popletla, mohla byste se také obratem stát majitelem nemocného pejska, bez podpory chovatele a k tomu obviněná ze všeho možného co se namane...:o)
Ivana


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4