Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Zde mi můžete nechat nějaký vzkaz či dotaz.

www.demodex-dobyvatel.estranky.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Cheila Sherak

(Pavel, 29. 11. 2012 20:17)

Dobry den p. Mirko.
Momentalně léčba u Barie nepokračuje asi před 2 mesici skončila jeji lečba dobránim vakciny ze švycarska a čekame co bude dal.Momentalně je jeji zdravotni stav uchazejici proti tomu čim si prošla.Boj proti p.chovatelce nema ani cenu dokonce v molos klubu mě řekli že proti ni nic nemužou takže dal odchovává na feně štěnata.Trestní oznamení eště není ukončeno.Od založení těchto stránek mě už psalo několik desitek lidi s timto zdravotnim problemem a stejnym postojem chovatelu ,vždy totiž tvrdí že tuto nemoc ma každej pes a lečba je banalni zaležitosti :-( Takže dokud nebudou brat chovatele zdravotni stav svojich psu odpovědně a budou se k teto nemoci točit zady jednoho krasneho dne tu budeme mět krasne ale nemocne psi a platit hromadu peněz Dermatologum.
Přeji vam brzke uzdraveni vašeho pejska.S pozdravem
Pavel

sleva

(Ivana, 2. 8. 2012 7:41)

Nakupovali jste už něco přes tyhle stránky?
http://www.vyberslev.cz/slevy/hlavni-mesto-praha/praha/ Chci tam koupit dárek kamarádce.

sleva

(Lucie, 12. 6. 2012 8:05)

Nakupovali jste už něco přes tyhle slevy? http://www.vyberslev.cz/slevy/vsechny-kraje/vsechna-mesta/relaxace/200kc-499kc/
Uvažuju, že bych si tam něco vybrala.

i my víme co je to Demodex :(

(Renata Rudlová, 8. 3. 2012 23:17)

dobrý den,
koukám, že jste si taky užili nebo ještě užíváte s Demodexem své. I my máme s tímto prevítem zkušenosti, naštěstí už za sebou, jsme zaléčeni i když se někdy nepatrné potíže ještě objeví. Nám pomáhaly kapičky Promeris Duo dostávali jsme je za krk každý měsíc. Od tédoby co bereme léky na štítnou žlázu máme pokoj. Měl by jste nechat pejska vyšetřit i na št. žlázu, s tímto onemocněním jsou kožní problémy hodně spojené.
Přejeme hodně zdraví a úspěšnou léčbu.
Renata a Argo

Demodex

(Alena, 30. 11. 2011 23:12)

Kdo nezažil, jak jeho pes zkouší, když má demodexe, nepochopí. Mám blízkého kamaráda, který měl psa s demodexem. Bylo to strašné. Je to už pár let a v té době nebyla veterinární medicína tak daleko, jako je dneska, a tak nakonec muselo být rozhodnuto tak, jak bylo rozhodnuto, ušetřili jsme psa trápení. Byl mladý, byly mu tři roky, když jsme ho oplakali. Nemoc se rozvinula do takového stádia, že se to nedalo už vydržet. To zoufalství, když nemůžete už ničím pomoci, ta bezmoc je hrozná. A proto můžu jen souhlasit, že by lidi neměli používat do chovu feny, které dávají svým štěňatům do vínku demodexe. O tom není žádná diskuse, to je prostě rozumný fakt. A pokud to může někdo kompetentní ovlivnit povinnými testy týkající se zdraví jedinců používaných do chovu, mělo by to být samozřejmostí. Bohužel ve všem hrají roli peníze, a proto to je pravděpodobně tak, jak to je, a to nejen v chovu výše uvedeného plemene.
Se jmenovanou paní chovatelkou jsem se párkrát setkala a z vlastní zkušenosti musím říci, že je to velmi sebejistá žena s arogantním vystupováním.
Každému nemocnému pejskovi přeji co nejméně trápení a bolesti, brzké uzdravení, a to také přeji vaší fence. Je velká škoda, že často psi musí odnášet ambice chovatelů, jakoby nebylo i tak dost nemocí a věcí, které nemůžeme ovlivnit. Držím palečky vám i vaší Barče.

NEDIVTE SE

(HANČA.A, 18. 9. 2011 16:00)

AHOJIK VŠICI CO TU PÍŠETE UVĚDOMTE SI PROSÍM CO RÁDOBY PANÍ CHOVATELKA DĚLÁ SVÉMU VLASTNÍMU ODCHOVU,MĚLA BISE STYDĚT ASPON A JE ZNÁMO JEJÍ CHOVÁNÍ VŮČI OSTATNÍM CHOVATELŮM AD V ČR I NA SLOVENSKU. NEDEJ BOŽE JEJÍ CHOVÁNÍ NA VÝSTAVÁCH. TU JEJÍ FENU BY MĚLI UŘADY VYŘADIT Z CHOVU A TOTO BI MĚLO BÍT SAMOZŘEJMOSTÍ NECHOVAT DÁL NA TĚCHTO JEDINCÍCH. TOTO BY SE MĚLO ZMĚNIT UŽ PŘI UCHOVNĚNÍ TESTY DNA KOMPLETNÍ TESTY KRVE A KDYŽ SE VÍ ŽE TOTO PLEMENO NA TO TRPÍ TAK NA DEMODEX. TAK SE PŘEDEJDE MNOŽENÍ A FALŠOVÁNÍ PŮVODU ALE SNAD SAMI VÍTE . PAVLÍKU TOBĚ PŘEJI PEVNÉ NERVY PŘI LÉČBĚ A POSLÉZE I SE SLEČNOU SVOBODOVOU. TÉ BABULCE O KTEROU TU JDE MOŘE LÁSKY OD LIDIČEK KOLEM TEBE HOLKA KRÁSNÁ.BABULKO PUSINKU NA ČUMÁČEK,-))))))))))))))))))))

Re: NEDIVTE SE

(Pavel, 21. 9. 2011 20:38)

koukám že p.chovatelka je hodně oblibená.Hani děkuji za podporu snad to nějak s Barii zvládnem vše se rozhodne v listopadu tak nam držte palečky hlavně naší Barušce ta to bude potřebovat .Jinak přeji všem pěknej den a hodně zdravíčka vašim pesanum:-)

Pozdrav

(Lenka s Ayronym, 21. 9. 2011 9:58)

Ahojky Pavle a Bario,
náhodou jsme narazili na vaše stránky, když jsem si o trudnících dohledávala informace pro referát na netu... Moc vám držíme palečky, aby byla Baria zase ta spokojená, bezstarostná a hlavně zdravá fenečka, kterou si pamatujeme!!! Lenka s Ayronym (www.ayrony-agiber.cz)

Re: Pozdrav

(Pavel, 21. 9. 2011 20:33)

Ahoj Leni moc dik za přání tato blbá nemoc je běh na dlouhou trat snad to nejhorší mame zasebou za měsíc nas čekaji testy a pak se uvidí co dál.A co Ayron videl sem par foteček už je z něj pořadnej fešak:-) měj se pěkně s pozdravem Pavel a Baria:-)

Prezentace chovatelské stanice

(Petr, 25. 7. 2011 12:36)

Zdar Mirku, jaký to je pocit, když reprezentuješ na výstavách chovatelskou stanici Dobyvatel a s majitelkou máte takový vztahy? To je docela hloupá situace, ne?

Re: Prezentace chovatelské stanice

(Mirek, 5. 8. 2011 7:17)

Ahoj Petře, nemá smysl se zabývat skutečnostmi, se kterými se nedá nic dělat.

Vlastni zkusenost

(Anna Pechova, 8. 7. 2011 19:56)

Dobry den pane Horacku,

mam vlastni zkusenost s pani Svobodovou a nezbyva mi nez vam poprat hodne stesti, pevne nervy a odvahu. Vic se radeji nebudu vyjadrovat aby me taky nepocastovala trestnim oznamenim. Nikomu jsem v zivote nic zleho neprala, ale ne vzdycky jde vse po dobrem.

Re: Vlastni zkusenost

(Pavel, 9. 7. 2011 19:49)

Děkuji p.Anno ale už to nevzdam a dotahnu to do konce snad bude uspěšný.

demodexová fena

(Martina, 8. 7. 2011 20:44)

Jako majitelka demodexové feny úplně jiného plemene chci vyjádřit majiteli účast. Naše chovatelka se naštěstí ve finále zachovala vstřícně, nicméně zdraví psa mi to bohužel nevrátí. V současnosti moje fena nereaguje na žádnou v Čechách dostupnou léčbu, takže si asi každý dokáže představit, že demodex prostě není jen parazit, ale celkové onemocnění, které bohužel může končit i eutanázií nemocného zvířete...!

I proto bych důrazně doporučovala všem majitelům sourozenců vaší feny, aby svoje feny nenakrývali a svými psy nekryli...přestože je demodex jako parazit přenášen pouze z matky na štěně, tak nosičem predispozice pro toto onemocnění (imunitní defekt) je samozřejmě i pes, potenciální otec štěňat. Nedokážu si představit, že bych se jakkoli přičinila v rozmnožování nemocných zvířat jako je moje fena nebo tady Baria (přestože onemocnění štěňat není jisté, je minimálně pravděpodobné) a ke všemu když o tomto problému vím tolik vím.

Už kvůli těm psům bych se pochlapila a udělala to nejlepší co jde - vzdala se chovatelských plánů se vztyčenou hlavou. Není nic horšího než koukat se na svýho nemocnýho psa a nemoct mu nijak pomoct.

AHA!

(Ivana K., 24. 6. 2011 13:42)

Takže:
poznatek č. 1 o nabídce vrácení feny a jejím následném utracení skutečně nic nepadlo, neb se k němu pan Horáček ve svém slohovém projevu nevyjádři..... :)
poznatek č. 2. Mirek a slečna Ivana mají psa z chovatelské stanice Dobyvatel. Naprosto zdravé a pravděpodobně ze stejného vrhu jako je Baria se kterým navštěvují výstavy a jsou úspěšní... Pouze by si představovali "jiný" servis. V čem by takový servis měl spočívat vědí asi jen oni sami. Prostě sii nejsou s paní chovatelkou sympatičtí a to je hlavní problém. (takové věci se stávají, světe div se..) Takže spunktovali celou tuto akci a "pomáhají" panu Horáčkovi tuto kauzu řešit... Něco jako osobní pomsta...
poznatek č. 3 Eva šíří pouze neověřené informace a nemá žádnou osobní konkrétní zkušenost, nebo se o ní alespoň nehodlá veřejně zmiňovat, takže nedůvěryhodné....
poznatek č. 4 Baria je bohužel nemocná vinou genetiky nebo neodborné léčby a kdo ví čeho ještě. Nemocná zvířata (i lidé) se rodily, rodí a rodit budou.. S tím jsou samozřejmě spojená rizika...
Takže tu máme 4 zhrzené lidi z jakéhokoli důvodu, kteří se rozhodli dělat chovatelce ze života peklo. Možná se stala chyba v komunikaci - někteří lidé si prostě nesednou a neumí spolu komunikovat, ale chyba není NIKDY jen na jedné straně..
Moc děkuji všem za príma zábavu a zpestření pracovního týdne. Moc jsem se pobavila :)))
PS: Panu Horáčkovi přeji co možná nejrychlejší uzdravení fenky

Re: AHA!

(Ivana R., 24. 6. 2011 15:01)

1/ o utracení fenky toho padlo více než dost, to že to sem nikdo Vám pod nos nenapíše, neznamená, že to tak není

2/ žádného psa z CHS Dobyvatel nemám (pouze vím dost, abych mohla napsat svůj názor), dále tu nikdo nepsal ani to zda pes z CHS dobyvatel je zdráv či nikoli (majitel pouze napsal, že se k jeho zdraví vyjadřovat nebude) – z čehož nemůžete jednostranně říci, že je zcela zdráv či byl.

3/ o servisu z této CHS asi nevíte nic, přeci psa z této CHS také nemáte, tak je to také pouze Vaše smyšlenka, na rozdíl od lidí co psa z uvedené CHS mají

4/ to že přátelé pomáhají je přeci normální věc mezi slušnými lidmi, a rozhodně si nemyslím, že když někdo někomu pomáhá, snaží se o pomstu, leda že vy si vykládáte pomoc jinak

5/ Barie je opravdu nemocná vinou genetiky, což nadále nemění fakt, že matka nemocné fenky je dále nakrývána a ani to nemění fakt, jak se chovatelka k celému problému postavila

Závěrem bych chtěla podotknou že z Vaši příspěvků vyplývá jediné, že podporujete postoj chovatelky, kteráse snaží produkovat štěňata na nemocné feně s nulových chovatelská servisem a lidé, kteří pomáhají zákonitě touží po postě…
Opětovně mne zajímá odkud víte podrobné informace o nabídkách paní chovatelky panu Horáčkovi?

Re: AHA!

(Mirek, 24. 6. 2011 15:55)

Dobrý den,
když o tuto kauzu máte takový zájem (moc tedy nerozumím vlastnímu důvodu), nechcete si popovídat osobně? Zkusila jste se někdy zamyslet nad tím, proč a kdy vlastně tento web vznikl? Co vše tomu předcházelo? Víte, jak vrozené zdravotní problémy řeší seriózní chovatel? Slečna Svobodová fenu přes rok neviděla, to Vám připadá korektní? Možná stačilo jen trochu osobní účasti a politování nad celou záležitostí (chovatel vybírá vhodné jedince ke krytí, nikoli budoucí majitel štěněte). O jaké osobní pomstě to mluvíte? O konzultacích zdravotního stavu fenky, která má podobný zdravotní handicap jako moje fena nebo o skutečnosti, že reprezentuji CHS Dobyvatel na výstavách? Zdravotní stav svého psa s Vámi rozhodně rozebírat nebudu, to jste snad ani čekat nemohla, že ne? O důvěryhodnosti Vašich názorů svědčí fakt, že ani mě, Ivanu nebo majitele štěněte osobně neznáte, takže Vaše názory a doměnky nejsou zcela nestranné, což bylo znatelné hned u prvního příspěvku. Máte pravdu, nemocná zvířata se rodí a rodit budou a snahou seriózních chovatelů by k tomu mělo docházet co nejméně ...navíc, pokud se jedná o genetické vady, kterým se dá předcházet a to generalizovaná forma trudníka rozhodně je, ale to jistě dobře víte.
Popravdě ...příliš jsem nepochopil, o co Vám jde?!?! Zpočátku se mi zdálo, že o trudníka ...teď mám ale pocit, že jsme se dostali do roviny osobní. Nikdo nikomu peklo dělat nechce, slečna chovatelka si jej dělá sama včetně vlastní reklamy CHS svým chováním. Neříkejte, že byste se zachovala stejně nebo podobně, když byste se dozvěděla, že štěně Vašeho odchovu je onemocnělo jakoukoli chorobou ...v našem případě ještě ke všemu přenosnou z matky.
Jestli Vám to přijde jako prima zábava?!?! Nevím, asi máte o zábavě lehce pohnuté představy.

Re: AHA!

(Pavel, 24. 6. 2011 22:58)

Vážená slečno kdybych tušil že je to pro vas jen zabava asi bych vam nikdy neodepsal.s.chovatelka tuto nemoc se mnou neřeší a sem moc rad že sem poznal lidi kteři maji ale i nemaji neco společneho se mnou a radi nam pomohli.At se jedna o p.Vlčka .s.Ivanu R.s.Lucii M. a další nebudu tu všechny psat ale i tak všem moc děkuji kteří nam nějak pomohli at již radou nebo jinou pomocí sem jim za to moc vděčny.K s,chovatelce se tu nebudu nijak momentalně vyjadřovat z osobních duvodu.Spozdravem Pavel

Snaha pomoci chovatelce CHS Dobyvatel

(Lucie Ch., 24. 6. 2011 16:24)

Milá Ivano K.,

ať čtu, jak čtu, tak se snažíte bránit a omlouvat chování chovatelky z CHS Dobyvatel.

Myslím si, že Vám hodně poděkuje, toto není pomoc ale spíše újma. Vzhledem k tomu, že podává na počkání trestní oznámení za pomluvu, možná se také dočkáte.

S pozdravem chovatelka která měla štěstí na výběr CHS

proč?

(Ivana K., 22. 6. 2011 9:58)

Dobrý den pane Horáčku, mohu se prosím zeptat proč jste nechal dojít vše tak daleko? Mám také osobní zkušenosti s demodexem. Začal nám též od prvního hárání vypadáváním chlupů na tlamičce. Už v tuto chvíli sem nenechala nic náhodě a vyhledala lékařské vyšetření. Pouhým stěrem nám byl diagnostikován demodex. Dostali jsme šetrnou léčbu v podobě obojku Preventic a do měsíce se vše krásně zahojilo. Léčba mě stála max 800 Kč - už si přesně nepamatuji (stěr + obojek + spotřební materiál a pod..). Není mi proto jasné, jak je možné, že jste dopustil, aby vaše fena takto trpěla. Ze zveřejněných lékařských zpráv je zřejmé, že jste se na kontroly nedostavoval... Proč?
Je mi líto, že má fenka takto trpí, ale není to vynou chovatelky, demodex se prostě objevuje, což vám potvrdí každý veterinář. Je ale při správné diagnostice a důsledné léčbě snadno řešitelný (jste jistě velmi znalý internetu, tak by pro vás tato informace neměla být žádnou novinkou). Jak je vám jistě známo, u žádného jiného štěněte od feny se tato nemoc neprojevila. Jak je to možné, mi nepřísluší řešit, ale čistě ze svého osobního zájmu se ptám PROČ jste to nechal zajít tak daleko a místo péče o fenu se věnujete špinění jména chovatelské stanice, která jak je mi známo Vám navrhla finanční náhradu za nestandardní štěně.

Škoda, že jste nevěnoval tolik času fence, jako věnujete tomuto webu.